Trakya Üniversiteler Birliği “Trakya Ar-Ge ve Teknoloji Proje Pazarı” – Trakya Üniversitesi

Trakya Üniversiteler Birliği (TÜB), Trakya Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi ve Kırklareli Üniversitesi’nin katılımlarıyla 2012 yılında kurulmuştur.
TÜB Alt Kurulunda alınan kararlar doğrultusunda ve Trakya Kalkınma Ajansı desteği ile 12 Aralık 2018 tarihinde Trakya Üniversitesi’nde “Trakya Ar-Ge ve Teknoloji Proje Pazarı” düzenlenecektir.
Trakya Ar-Ge ve Teknoloji Proje Pazarı etkinliğine sadece, Trakya Üniversiteler Birliği Üyeleri olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi, Trakya Üniversitesinde çalışan veya öğretim gören araştırmacılar ve Çanakkale, Kırklareli, Edirne veya Tekirdağ illerinde faaliyet gösteren sanayicilerin katılımı kabul edilecektir.
Proje Pazarına akademisyenler, lisans ve lisansüstü öğrenciler, sanayiciler, profesyonel olarak bu işle ilgilenenler, profesyonel şirketlerde çalışanlar bireysel ve ekip katılımı sağlayabilir.
Proje önerilerinin ve katılım şartnamelerinin en geç 23 Kasım 2017 Cuma mesai saati sonuna kadar http://trakyaprojepazari.trakya.edu.tr/ adresine yüklenmesi gerekmektedir.
Başvurusu kabul edilen katılımcılar arasından Değerlendirme ve Ödül Kurulu tarafından başarılı bulunan projeler “TİCARİLEŞTİRME DESTEĞİ” kapsamında aşağıda belirtilen miktarlarda ödüllendirilecektir.
Birincilik Ödülü: 25.000 TL
İkincilik Ödülü: 20.000 TL
Üçüncülük Ödülü: 15.000 TL
Dördüncülük Ödülü: 10.000 TL
Beşincilik Ödülü: 5.000 TL
İletişim Mail: trakyaprojepazari@trakya.edu.tr
Not:  Google Chrome tarayıcısının bazı sürümlerinde Trakya Proje Pazarı web sayfasının görüntülenmesinde sorunlar yaşanmaktadır. Sorun yaşayan kullanıcılar diğer web tarayıcıları (Mozilla Firefox, Internet Explorer vb.) ile sayfaya ulaşabilirler.